• Wpisów: 14
  • Średnio co: 104 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 00:17
  • Licznik odwiedzin: 2 864 / 1569 dni
 
itaniabi
 
Ważną rolę w kształtowaniu naszego snu odgrywa sypialnia. Jest to jedno z najbardziej intymnych  miejsc w naszym domu. To tutaj mamy możliwość odpocząć a przed wszystkim zregenerować nasz organizm. W urządzaniu sypialni ważna jest nie tylko wygoda i przytulność ale także jej wykończenie wizualne. Na co powinniśmy zwrócić uwagę podczas urządzania naszej sypialni.

Ważnym elementem są kolory naszych ścian. Tak naprawdę możemy wybrać taki kolor, który najbardziej nam odpowiada. Zwróćmy jednak uwagę, że sypialnia to miejsce gdzie chcemy odpocząć i zregenerować nasze siły. Warto wybierać do sypialni kolory ciepłe – wszelkiego rodzaju brązy i beże. Może wydawać się, że ciepłym kolorem jest czerwień. Nie wykorzystujmy go w sypialni, ponieważ może on być wręcz dla nas zbyt drażniący. Aby nie nadać naszej sypialni zbyt przytłaczającego charakteru warto wybrać kolorystyczne akcenty.

Jeśli chodzi o meble warto tylko ograniczyć się do tych najważniejszych. Nie ma sensu kupować wielkiej szafy, która będzie zaburzała harmonie w naszym wnętrzu. Jeśli chcemy zaoszczędzić miejsce w naszym mieszkaniu możemy zamiast łóżka wybrać sofę z funkcją spania.

parma.jpg


Powyższa fotografia pochodzi ze strony sklep.italiadesign.pl/

Nie możesz dodać komentarza.